Neohodnoceno

STARLIFE VITAMIN D3 STAR 60 kapslí

Vitamin D3 je jediný vitamin, který může tělo vyrábět ze slunečního záření. Díky dnešnímu způsobu života a rozsáhlým využíváním ochran proti slunečnímu záření v důsledku obavy z rakoviny kůže má však 59 % populace nedostatek vitaminu D.

Skladem
Kód: 7304
Značka: STARLIFE
390 Kč –30 % 273 Kč 237,39 Kč bez DPH
Kategorie: Vitamíny a potravinové doplňky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.01 kg
STARLIFE VITAMIN D3 STAR 60 kapslí
390 Kč –30 %

Vitamin D3 je jediný vitamin, který může tělo vyrábět ze slunečního záření. Díky dnešnímu způsobu života a rozsáhlým využíváním ochran proti slunečnímu záření v důsledku obavy z rakoviny kůže má však 59 % populace nedostatek vitaminu D. Vitamin D přispívá k normálnímu využití vápníku a fosforu v organizmu. Zúčastňuje se procesu dělení buněk a přispívá k normální funkci imunitního systému. Podílí se na udržení normálního stavu kostí a zubů a správné hladině vápníku v krvi. Pomáhá udržovat normální činnost svalů.

Složení 1 tobolky:

  • Sójový olej; kukuřičný olej
  • vitamin D (cholekalciferol) 50 µg (2.000 IU, tj. 1.000 % referenční hodnoty příjmu)

Želatinová tobolka.

1 tobolka obden.

Společnost STARLIFE je soukromou společností, která je producentem a výhradním prodejcem produktů špičkové kvality od roku 2003. Současné sídlo společnosti je v Hostivici u Prahy. Většina produktů vychází z poznatků staré čínské a tibetské medicíny a nejnovějších poznatků lékařské vědy. Toto spojení zaručuje vysokou kvalitu produktů. Společnost STARLIFE stojí u zrodu každého z produktů a reaguje na potřeby trhu.

Dodavatel: STARLIFE s.r.o., Husovo náměstí 1702, 253 01, Hostivice