Neohodnoceno

STARLIFE VITAMIN C 1000 STAR 60 kapslí

I když je vitamin C obsažen v různých druzích zeleniny a v citrusových plodech, jsou jeho nejlepším přírodním zdrojem šípky. V nich se vyskytuje spolu s flavonoidy, které jeho účinky zvyšují.

Skladem
Kód: 7303
Značka: STARLIFE
468 Kč –30 % 327,60 Kč 284,87 Kč bez DPH
Kategorie: Vitamíny a potravinové doplňky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.085 kg
STARLIFE VITAMIN C 1000 STAR 60 kapslí
468 Kč –30 %

Zvýšený příjem vitaminu C napomáhá posilovat imunitní systém, umocňovat odolnost organismu zejména v období nachlazení, aktivovat řadu enzymů a hraje důležitou úlohu v procesu dýchání buněk. Účastní se tvorby kostí, kolagenu a chrupavek. Pomáhá při obraně proti stresu, usnadňovat vstřebávání železa a stimulovat zrání červených krvinek. Je antioxidant, který chrání tělní buňky před volnými radikály a výrazně podporuje imunitní systém. Je důležitý pro optimální fungování nervového systému a zachování normálních duševních funkcí. Jeho významná role je v energetickém metabolismu, to znamená při přeměně potravy na energii.

Složení 2 tablet:

  • Vitamin C (Rosa canina, šípek; kyselina askorbová) 2.000 mg (2.500 % referenční hodnoty příjmu)
  • stabilizátor: hypromelóza
  • emulgátor: mikrokrystalická celulosa
  • protispékavá látka: stearan hořečnatý.

1 tableta 2× denně.

Společnost STARLIFE je soukromou společností, která je producentem a výhradním prodejcem produktů špičkové kvality od roku 2003. Současné sídlo společnosti je v Hostivici u Prahy. Většina produktů vychází z poznatků staré čínské a tibetské medicíny a nejnovějších poznatků lékařské vědy. Toto spojení zaručuje vysokou kvalitu produktů. Společnost STARLIFE stojí u zrodu každého z produktů a reaguje na potřeby trhu.

Dodavatel: STARLIFE s.r.o., Husovo náměstí 1702, 253 01, Hostivice