Neohodnoceno

SUPEROXIDE DISMUTASE STAR 60 kapslí

Volné radikály jsou atomy nebo sloučeniny charakteristické tím, že obsahují jeden nebo více volných elektronů. To z nich činí látky agresivní, které v organismu „loví svou oběť“, tedy látky, s nimiž by se spojily. Atakují tak buněčné membrány, deaktivují některé důležité enzymy a zhoršují fyziologické funkce. Mohou dokonce poškodit i DNA, především v mitochondriích, jejichž poškozením může dojít i k omezení jejich činnosti a tím i činnosti příslušného orgánu.

Skladem
Kód: 7244
Značka: STARLIFE
936 Kč –30 % 655,20 Kč 569,74 Kč bez DPH
Kategorie: Vitamíny a potravinové doplňky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.077 kg
SUPEROXIDE DISMUTASE STAR 60 kapslí
936 Kč –30 %

Za normálního stavu je tvorba volných radikálů pod kontrolou antioxidačního systému, jehož důležitými složkami jsou přirozené antioxidační enzymy superoxid dismutáza a glutation peroxidáza a dále vitamin E. S postupujícím věkem člověka však jejich aktivita klesá. Experimentálně bylo prokázáno (bylo by dobré uvést kdy a jak s odvoláním na studie), že mutace vedoucí k vyšší produkci superoxid dismutázy současně vedly i k prodloužení života. Asi u 15% populace je zjištěna snížená hladina enzymu superoxid dismutázy (také by bylo vhodné uvést jak).

Složení 2 tablet:

  • Stabilizátor: fosforečnan vápenatý
  • SOD (superoxid dismutáza) 500 mg (ekvivalentní 4.000 jednotkám aktivity)
  • emulgátor: rostlinná celulosa
  • odpěňovač: rostlinná kyselina stearová
  • protispékavá látka: oxid křemičitý, rostlinný stearan hořečnatý.

1 tableta 2× denně.

Společnost STARLIFE je soukromou společností, která je producentem a výhradním prodejcem produktů špičkové kvality od roku 2003. Současné sídlo společnosti je v Hostivici u Prahy. Většina produktů vychází z poznatků staré čínské a tibetské medicíny a nejnovějších poznatků lékařské vědy. Toto spojení zaručuje vysokou kvalitu produktů. Společnost STARLIFE stojí u zrodu každého z produktů a reaguje na potřeby trhu.

Dodavatel: STARLIFE s.r.o., Husovo náměstí 1702, 253 01, Hostivice