Neohodnoceno

STARLIFE REGEMAX STAR 60 kapslí

Formule připravena podle originálních čínských receptur dynastie Ming. Hlavní složkou produktu je L-arginin.

Skladem
Kód: 1081
Značka: STARLIFE
858 Kč –30 % 600,60 Kč 522,26 Kč bez DPH
Kategorie: Vitamíny a potravinové doplňky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.036 kg
STARLIFE REGEMAX STAR 60 kapslí
858 Kč –30 %

L-arginin - je semi-esenciální aminokyselina. Jedná se o aminokyselinu, kterou si organismus za některých životních podmínek nedokáže v dostatečném množství vyrobit sám. Tyto situace nastávají zejména v období růstu, při zvýšené tělesné námaze, nemoci apod. V přijímané stravě je nejvíce argininu obsaženo v kuřecím a krůtím vývaru a v kaviáru. Významným přirozeným zdrojem je také zelený hrášek, vaječný bílek, arašídy, čokoláda a obiloviny. Arginin, získaný z těchto zdrojů již však není tak účinný. V poslední době se arginin v podobě doplňkové výživy dostává do popředí zájmu nejen sportovců pro zlepšení sportovních výkonů, ale stále častěji je užíván i běžnou populací.

Důležitou složkou je také sibiřský ženšen – akantopanax ostnitý. Je to antioxidant, podporuje fyzické i duševní zdraví, kongitivní výkon, pohodu a relaxaci. Přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu a pomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi a správný krevní tlak. Funguje jako tonikum pro podporu duševní a fyzické schopnosti v případech slabosti, vyčerpání a únavě a během rekonvalescence.

Složení 2 kapslí:

  • Obohacená rostlinná bílkovina 610 mg
  • L-Arginin 400 mg; protispékavá látka: oxid křemičitý
  • Acanthopanax senticosus (akantopanax ostnitý, „sibiřský ženšen“, kořen, extrakt 4:1) 0,8 mg
  • oktakosanol 0,2 mg.

Želatinová kapsle.

2 kapsle denně před spaním.

Společnost STARLIFE je soukromou společností, která je producentem a výhradním prodejcem produktů špičkové kvality od roku 2003. Současné sídlo společnosti je v Hostivici u Prahy. Většina produktů vychází z poznatků staré čínské a tibetské medicíny a nejnovějších poznatků lékařské vědy. Toto spojení zaručuje vysokou kvalitu produktů. Společnost STARLIFE stojí u zrodu každého z produktů a reaguje na potřeby trhu.

Dodavatel: STARLIFE s.r.o., Husovo náměstí 1702, 253 01, Hostivice