Neohodnoceno

CORAL CALCIUM STAR 60 kapslí

Vědecké výzkumy dokazují, že mnoho nemocí je způsobeno nedostatkem vápníku. Vápník není určen pouze pro zdraví kostí a zubů, ale je zapojen doslova do stovek zásadních tělesných funkcí. Jednou z nejdůležitějších funkcí vápníku je neutralizovat kyselost a pomáhat dosáhnout fyziologické pH rovnováhy v těle. Mírně alkalické prostředí je základní pro život, zdraví, růst a vitalitu. Nižší úrovně pH v těle než pH 7, jsou považované za kyselé a pro zdraví nevyhovující. Například než si uvědomíme význam udržování neutrální alkalické úrovně, tak se podívejme ne tyto příklady: při pH 6 muňky zemřou, losos zemře při pH 4 a všechny ryby umírají při pH 3.

Skladem
Kód: 1852
Značka: STARLIFE
780 Kč –30 % 546 Kč 474,78 Kč bez DPH
Kategorie: Vitamíny a potravinové doplňky
Hmotnost: 0.065 kg
CORAL CALCIUM STAR 60 kapslí
780 Kč –30 %

Dále je vápník je důležitý pro krevní srážlivost. Podílí se na přenášení signálů mezi nervovými buňkami, moduluje normální energetický metabolismus, a tím přispívá i ke kontrole hmotnosti. Má vliv na funkce svalů a napomáhá činnosti trávicích enzymů. Jeho významná úloha je v těhotenství a při kojení.
Hořčík má vliv na elektrolytickou bilanci, energetický metabolismus a přenos neuronů pro správné fungování nervového systému. Podporuje mrštění svalů, je důležitý pro udržení zdravých kostí a zubů. Příznivě ovlivňuje syntézu bílkovin. Jeho významná úloha je i při buněčném dělení.
Přítomný vitamin D podporuje vstřebávání vápníku a umocňuje jeho působení.

Složení 2 kapslí:

  • Vápník (mořský korál) 370 mg (46,3 % RHP*)
  • rýžový prášek
  • protispékavá látka: rostlinný stearan hořečnatý
  • hořčík (hořečnaté soli kyseliny citronové) 56 mg (14,9 % RHP*)
  • vitamin C (kyselina askorbová) 5 mg (6,3 % RHP*)
  • vitamin D (cholekalciferol) 10 μg (200 % RHP*)
  • Želatinová kapsle

RHP*= referenční hodnota příjmu

1 kapsle 2× denně

Společnost STARLIFE je soukromou společností, která je producentem a výhradním prodejcem produktů špičkové kvality od roku 2003. Současné sídlo společnosti je v Hostivici u Prahy. Většina produktů vychází z poznatků staré čínské a tibetské medicíny a nejnovějších poznatků lékařské vědy. Toto spojení zaručuje vysokou kvalitu produktů. Společnost STARLIFE stojí u zrodu každého z produktů a reaguje na potřeby trhu.

Dodavatel: STARLIFE s.r.o., Husovo náměstí 1702, 253 01, Hostivice