Neohodnoceno

BIOTIN STAR 60 kapslí

Biotin je znám také jako koenzym R nebo jako vitamin H. Existuje celkem osm forem biotinu, ale pouze jeden – D-biotin – se vyskytuje přirozeně. Nejčastější je však jeho pojmenování jako vitamin H, jelikož právě na lidské pokožce je nedostatek vitaminu H dobře patrný. Biotin je přirozenou složkou potravy, jedná se o ve vodě rozpustný vitamin a pro člověka je důležitý hned z několika hledisek. Biotin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a metabolismu makroživin, činnosti nervové soustavy, psychické činnosti, normálnímu stavu vlasů, sliznic a pokožky.

Skladem
Kód: 7077
Značka: STARLIFE
312 Kč –30 % 218,40 Kč 189,91 Kč bez DPH
Kategorie: Vitamíny a potravinové doplňky
Hmotnost: 0.007 kg
BIOTIN STAR 60 kapslí
312 Kč –30 %

Jako ve vodě rozpustný vitamin odchází nadbytek biotinu rozpuštěný v moči vylučovacími cestami ven z lidského organismu a v těle se tedy nekoncentruje.

Složení 2 tablet:

  • Plnidlo: fosforečnan vápenatý
  • zahušťovadlo: rostlinná celulosa
  • stabilizátor: zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy
  • odpěňovač: rostlinná kyselina stearová
  • protispékavá látka: oxid křemičitý, rostlinný stearan hořečnatý
  • biotin 600 µg (1.200 % referenční hodnoty příjmu

1 tableta 2× denně

Společnost STARLIFE je soukromou společností, která je producentem a výhradním prodejcem produktů špičkové kvality od roku 2003. Současné sídlo společnosti je v Hostivici u Prahy. Většina produktů vychází z poznatků staré čínské a tibetské medicíny a nejnovějších poznatků lékařské vědy. Toto spojení zaručuje vysokou kvalitu produktů. Společnost STARLIFE stojí u zrodu každého z produktů a reaguje na potřeby trhu.

Dodavatel: STARLIFE s.r.o., Husovo náměstí 1702, 253 01, Hostivice